קרב מגע | קורס קרב מגע | לימודי קרב מגע | קרב מגע לילדים | קרב מגע לבוגרים | קרב מגע למבוגרים | קרב מגע ישראלי | לימוד קרב מגע | קרב מגע הגנה עצמית

רקע אחורי קרב מגע

פרטי התקשרות:

דוא”ל: info@ikma.co.il
שחר יזרעאלי: 054-4819081
אלעד ביננפלד: 054-6446495

מלא פרטים:

מפת הגעה:

alt
 

KMA מאמרים

מאמרים >>

לצערנו כיום, בעולם המודרני, אחוזי הפשיעה והאלימות בשמיים וכל נער כבר מחזיק סכין ביד ומנסה לדקור את חברו. בשל כך, אם אנו עצמנו רוצים לדעת כיצד להגן על גופנו או שאנו מעוניינים שהילדים שלנו הגדלים לעולם שמלא באלימות ידעו הגנה עצמית מספיק טובה על-מנת שלא יפגעו – אנו צריכים להתחיל להתכונן ולדעת כיצד להתמודד עם הסכנות הטמונות לנו בהמשך החיים. שיטת לוחמת הרחוב המוצלחת והפופולארית ביותר בעולם היום היא קרב מגע. חשוב להדגיש שמדובר בשיטת לוחמה ולא אומנות לחימה כמו אומנויות לחימה אחרות דוגמת ג'ודו, קראטה וכד' כמו שרבים נוטים לחשוב. זוהי שיטת לחימה לכל דבר המיועדת להגנה עצמית מפני סיטואציות שונות שבהם אנו יכולים להיתקל בחיי היום יום שלנו- ברחוב, בחניון, ובעבודה ועל-מנת להכין את עצמנו לכל מצב אפשרי. 

 

אנו חשופים לסוגי סכנות רבות מבלי שאנחנו אפילו יודעים

פעמים רבות אנו יכולים למצוא את עצמנו הולכים בסמטא חשוכה בלילה, מטיילים באזורים מסוכנים שייתכן ונוכל להיות מותקפים בהם על-ידי בני נוער פזיזים ואלימים או אפילו אויבי מדינה דוגמת ערבים. בישראל של ימינו, הסכנות רבות והסיכוי להיתקל בסיטואציה בה נידרש להתמודד בקרב גדולה יותר אולי מכל מקום אחר בעולם. השילוב במצב בטחוני רעוע, סוגי לאומים רבים מפוקפקים החיים במדינה ובכלל – מדינה מערבית לכל דבר החשופה כל הזמן לתכנים אלימים יוצרים מצב בו כדאי שנדע הגנה עצמית ראויה, ומה יותר טוב להגנה זו מקרב מגע?

 

קרב מגע היא שיטת הלוחמה המושלמת שתפיג מאיתנו כל פחד מהתמודדות בקרב

טכניקות הלימוד בשיטת לוחמת הרחוב של קרב מגע הן מיוחדות ומורכבות ונחשבות ליעילות מאוד. תעיד על כך העובדה שקרב מגע משמש כשיטת הלוחמה הרשמית של צבא הגנה לישראל וכל חייל קרבי (ואפילו ג'ובניק) לומד אותה בשלב ההכשרה הראשונית. קרב מגע הפכה להיות שיטה מאוד פופולארית לא רק בישראל, גם צבאות במדינות זרות משתמשים בשיטת הלוחמה ומלמדים אותה את החיילים שלהם. זוהי השיטה היעילה ביותר להתמודדות עם מצבים של צורך בהגנה עצמית ואין בכך ספק, קרב המגע כשיטת לוחמה לא רק מספקת את הידע הנרחב כיצד להתמודד בסיטואציות אלימות אלא גם משפרת ומחזקת את הביטחון העצמי באופן משמעותי.

 

חזרה